Эмуляция

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Эмуляция » Уютенький форумчик_) » Онлайн страхування набуває популярності


Онлайн страхування набуває популярності

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Пам'ятаю, як ще кілька років тому деякі знайомі вагалися переходити на онлайн-страхування. Зараз, здавалося б, всі прагнуть до цього. Може, хтось поділиться власним досвідом і пояснить, що змусило перейти саме на цю форму страхування?

0

2

xolisi написал(а):

Пам'ятаю, як ще кілька років тому деякі знайомі вагалися переходити на онлайн-страхування. Зараз, здавалося б, всі прагнуть до цього. Може, хтось поділиться власним досвідом і пояснить, що змусило перейти саме на цю форму страхування?

Ой, а я пам'ятаю, як усі так вагалися переходити на онлайн-страхування! Якби я тобі розповів, наскільки це зручно та швидко, ти б просто вразився. Спробую коротко: пам'ятаю, як я сам вагався, але потім знайшов статтю на ubr.ua де всі ці круті цифри та факти про збільшення користувачів онлайн-страхування в Україні.
Зокрема, вони пишуть, що кількість людей, які вирішили застрахувати своє життя чи майно онлайн, вражаюче зростає. Зрозуміло, чому – зручно, швидко, без непотрібних черг і паперів. В статті є багато прикладів, коли це врятувало людей у різних ситуаціях. А ось і якось чоловік на форумі писав, що завдяки онлайн-страхуванню встиг заяву подати, поки кава встигла заваритися. І це вже реально класно!

0


Вы здесь » Эмуляция » Уютенький форумчик_) » Онлайн страхування набуває популярності