Эмуляция

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Эмуляция » Уютенький форумчик_) » шукаємо постачальника холодильного обладнання


шукаємо постачальника холодильного обладнання

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Збираємось з дружиною відкрити ресторан, зроблено багато, зараз шукаємо постачальника холодильного обладнання. Таке обладнання дуже потрібне якісне, тому що від нього залежить якість продуктів!

0

2

Добрий вечір. З приводу проектування та встановлення систем холодопостачання для свого магазину я звертався до компанії Subzero. Вони надають повний комплекс інжинірингових послуг для промислового холоду та енергозберігаючих технологій із постачанням потрібного обладнання. Можете подивитися більш детальну інформацію на їхньому сайті https://subzero.com.ua/poslugy/komertsi … od/horeca/, думаю це саме те, що ви шукайте.

0

3

Дякуємо за відгук. Добре, що ви користувалися послугами цієї компанії і тепер рекомендуєте її мені. Я не розібрався, чи дорого вони беруть за свої послуги? Не знайшов цін на їхньому сайті, хочеться зрозуміти, на що розраховувати. Треба подзвонити і дізнатися докладніше.

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»



Вы здесь » Эмуляция » Уютенький форумчик_) » шукаємо постачальника холодильного обладнання