Эмуляция

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Эмуляция » Уютенький форумчик_) » Якісні слухові апарати!


Якісні слухові апарати!

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Всім привіт, форумчани. Де можна купити якісні слухові апарати? Порекомендуєте з власного досвіду, хто де купував? Буду вам вдячний за допомогу і підказки, тому що вперше з цим стикаюся.

0

2

Слуховий апарат повинен підбирати лікар індивідуально, що підійде одному, другому може бути протипоказано. Так що, якщо лікар прописав щось купуйте саме той аппарта, який він рекомендує.

0

3

Можу порекомендувати Вам купити слуховий апарат Beurer, я його замовляю по інтернету, але може в аптеках теж він буває, ніколи раніше не цікавилася, так як практично все купую онлайн.

0

4

xolisi написал(а):

Можу порекомендувати Вам купити слуховий апарат Beurer, я його замовляю по інтернету, але може в аптеках теж він буває, ніколи раніше не цікавилася, так як практично все купую онлайн.

Слухові апарати https://www.medtechnika.com.ua/ua/medic … -apparaty/ подивіться в цьому інтернет-магазині, там знайдете найбільш підходящий варіант для себе, я купував і залишився задоволений, як ціною, так і якістю. Брав різні.
З останнього це слуховий апарат Beurer, начебто непоганий, хоч і коштує копійки, тут, напевно, не від ціни залежить. Так що пробуйте, методом проб, щось для себе знайдете. Доставка у них швидка, покупку здійснювати на сайті легко.
https://skr.sh/i/300922/12vS4VTG.jpg

0

5

Куди краще звернутися щоб перевірити слух?

0

6

Для перевірки слуха вам слід звернутися до лікаря з аудіології у центр слуху- Hearing Center, він зможе провести тести, а також проконсультувати вас по правильному лікуванню. Мені тут надали Професіональну допомогу, підібрали слуховий апарат, налаштували його, завдяки цій клініці тепер я можу чути на всі 100%. Дуже задоволений їх роботою.

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»



Вы здесь » Эмуляция » Уютенький форумчик_) » Якісні слухові апарати!